×

تماس با ما

گفتگویی ساده در مورد چگونگی و چرایی راه اندازی سایت بطور ساده

آموزش راه اندازی سایت به مراتب راحت تر از این می باشد که هدفی برای خود تعیین کنید و پشتکار در اداره سایت را در برنامه خود بگنجانید، چه بسا بسیاری از راهنماها و آموزش ها شیوه راه اندازی سایت را در 10 دقیقه به شما آموزش می دهند و همینطور شما هم می توانید یک سایت را در کمتر از نیم ساعت راه اندازی کنید.

اما موضوع مهمی که در این آموزش قصد داریم به آن بپردازیم یک قدم عقب تر از راه اندازی سایت می باشد و آن چیزی جز تعیین هدف و پشتکار در ادامه روند سایت نیست.

موارد اصلی پیش از راه اندازی سایت

1- هدف از مهمترین موارد در آموزش راه اندازی سایت؛

شما باید بطور مشخص هدفتان را از راه اندازی سایت و شروع کسب و کارتان تعیین کنید، یعنی از قبل باید در یک طرح و برنامه مشخص کنید که باید در مورد چه موضوعی کارتان را شروع کنید.

پیشنهاد ما برای تعیین هدف از راه اندازی سایت این است که به علاقه تان رجوع کنید، ببینید در چه کاری بیشتر انرژی می توانید صرف کنید بدون مایوس شدن، یک آزمون در مورد تعیین این علاقه که در وجودتان است این می باشد که از خودتان سوال کنید که چه کاری را اگر ده ها بار یا صدبار در آن شکست بخورم باز احساس خسگی نمی کنم؟

این همان کاری است که می توانید در آن به موفقیت دست یابید، پس یک طرح برای آن ایجاد کنید و چگونگی تبدیل این طرح در فضای مجازی را بررسی کنید و تمام موارد آن را بسنجید.

2-پشتکار؛

در مسیر هدفتان اگر پشتکاری نداشته باشد خیلی زود خسته و مایوس می شوید، در آموزش راه اندازی سایت ما به شدت به این موضوع تاکید می کنیم، حتی اگر آن کار مورد علاقه شما باشد. هیچ کارآفرین و فرد موفقی را نمی توان مثال زد که بدون پشتکار و مداومت در کار خود به موفقیت رسیده باشد.

موارد اصلی در راه اندازی سایت

1- خرید دامنه؛

برای خرید دامنه حتما به مواردی از جمله کوتاه بودن و با معنی بودن آن توجه کنید، شما می توانید از دامنه های منقضی شده سالم استفاده کنید (آموزش تهیه دامنه منقضی شده) را ببینید.

2- خرید هاست؛

در خرید هاست باید به مواردی از جمله نوع هاست متناسب با کار و CMS تان دقت کنید، به فضای مورد نیاز هاست متناسب با کارتان توجه کنید و به مکانی که سرورتان در آنجا قرار دارد هم باید بیاندیشید.

3- خرید قالب سایت و چگونگی آن در آموزش راه اندازی سایت؛

متاسفانه در کشور ما برای خرید قالب های اورجینال که معمولا در سایت های همچون کدکنیون، تم فارست و از این دست قرار دارد با کمی سختی و مشکل عدم سرویس دهی مواجه شویم، اما می توانید با کمی دقت و وسواس به خرید قالب های فارسی شده و ایرانی اقدام کنید.

نتیجه گیری

در هر صورت همانطور که در بالا بطور خلاصه توضیح داده شد و گفته شد برای راه اندازی سایت احتیاج به دانش برنامه نویسی و صرف زمان زیاد ندارید ولی آنچه که در رابطه با شروع کسب و کار اینترنتی مهم است تعیین هدف و پشتکار است.

دیدگاه کاربران(0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*