×

تماس با ما

آموزش آداب و آیین معاشرت در زندگی روزمره برای موفقیت در ارتباطات

آداب و آیین معاشرت از جمله قوانینی در زندگی همه ما می باشد که متاسفانه در زندگی روزمره به آن توجه خاصی نمی کنیم، این آداب و آیین حتی در زندگی خانوادگی همه ما می تواند موثر و سودمند باشد، چراکه در زندگی ما نیازمند رعایت موارد و قوانینی در رابطه خودمان هستیم که باید برای بهتر شدن روابط و برقراری احترام در خانواده آن را رعایت کنیم.

شاید این سوال برای شما بوجود آید که آیا در زندگی روزمره و معاشرت های اجتماعی آداب و قوانینی غیر از آنچه که در اکنون در زندگی روزمره اجرا می کنیم وجود دارد که رعایت آن آنقدر مهم و ضروری باشد؟

و یا حتی تاثیر مثبتی در بهتر شدن روابط داشته باشد؟ آیا این آداب و آیین معاشرت چیزی غیر از همین روابط محترمانه روزمره ما می باشد؟

همانطور که همه می دانیم در زندگی روزانه خودمان در شرایط کاری و زمانی مشابه و یکسان قرار نداریم، به عنوان مثال همه ما می دانیم آیین و آدابی که در برخورد با دوستان خود داریم بسیار متفاوت با آداب و آیین رابطه ما با مدیر یک سازمان می باشد.

ارتباط با همسر و هدیه روز تولد

یا برای بهتر متوجه شدن این مطلب باید گفت این آداب و آیین در شرایط زمانی متفاوت بسیار متغییر است به عنوان مثال ما به عنوان یک شوهر رابطه ای که با همسر خود در خانه داریم بسیار متفاوت است با زمانی که با همسر خود در یک مهمانی حضور داریم.

حتی در بیشتر موارد در مناسبت هایی مانند روز تولد، سالروز ازدواج و مواردی از این دست قصد داریم هدیه ای به همسر و یا دوستان خود بدهیم، در این مواقع هم باید به عنوان یک شوهر و یک دوست آداب و آیین مربوط به این مناسبت ها را بدانیم تا بتوانیم اثر موثرتری به جا بگذاریم.

آداب و آیین معاشرت

تور اقساطی علی بابا برای سفرهای شما

اشتباه همیشگی در آداب و آیین معاشرت

آیا تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که ممکن است در معاشرت با دیگران به دلیل عدم آشنایی با این آداب و آیین نقص هایی داشته اید و این اشتباهات باعث سرد شدن روابط شما در بین دوستان و فامیل شده و حتی شما متوجه آن نشده اید؟

و یا این اشتباهات باعث شده دوستان و یا حتی خانواده خودتان متوجه نیت اصلی رفتار شما نشده اند و در زندگی باعث ایجاد دلخوری و ناراحتی شده که می تواند اثرات مخربی به دنبال داشته باشد.

آموزش تغییر و توجه به این اشتباهات همیشگی می تواند باعث رشد و پیشرفت شما در روابط کاری و خانوادگی شود که این موضوع می تواند حتی برای آرامش شما هم موثر و دلنشین باشد.

چه موقع آقایان جلوتر از خانم ها حرکت می کنن؟

بله این سوال شاید در ابتدا کمی برای آقایان خنده دار باشد و یا حتی به عنوان جنس مذکر پاسخ این سوال برایتان معلوم و تعیین شده باشد، اما دانستن پاسخ این سوال برای آندسته از آقایان که به روابط دوستانه و محترمانه خود و همسرشان احترام می گذارند مهم و ضروری باشد.

شاید توجه نکردن به این موارد در کوتاه مدت اثری از خود به جا نگذارد اما باید بدانید عدم رعایت به این آداب و آیین معاشرت در بلند مدت اثرات تخریبی زیادی ایجاد می کند که شاید توجه به آنها در آینده کمی دیر باشد.

آیا این آداب و آیین در مهمانی ها هم می تواند مهم و تاثیرگذار باشد؟

انواع مهمانی ها و نکات مهمی که باید در مهمانی ها رعایت کنیم چیست؟

اینها سوالاتی می باشد که به آنها در این مجموعه ارزشمند پاسخ خواهیم داد و شما را در زندگی روزمره به انسانی قانون مدار و متفاوت تبدیل خواهیم کرد که در مدت کوتاه شاهد تغییر رفتار دیگران می شوید و همچنین شاهد حسادت های دیگران نسبت به خودتان خواهید شد.

بسیاری از این سوالات و موارد دیگری که در این مجموعه ارزشمند به بررسی آن خواهیم پرداخت به شرح زیر است.

موضوعات مورد بررسی این مجموعه

سلام و احوالپرسی که همه ما روزانه بیشترین روابط و آیین معاشرت خود را با آن شروع می کنیم و حتی فرهنگ دست دادن که برای ما بسیار مهم است.

آداب و آیین میز غذا، نشستن سر میز غذا و نکاتی که باید در این مواقع به آن توجه و رعایت کرد به بحث و بررسی خواهیم گذاشت.

به نکاتی که که باید در ابتدا و پایان مهمانی رعایت شود تا بعنوان یک میزبان بهترین باشیم آموزش داده می شود.

آداب و آیینی که در رستوران ها مستلزم به رعایت آنها هستید و حتی نحوه انعامی که باید پرداخت کنید.

آداب و قوانین پوشش لباس برای آقایان و خانم ها در زمان ها و مهمانی های متفاوت که چطور باید باشد تا بهتر دیده شوید.

و بسیاری از آداب و آیین روزمره زندگی که رعایت به آنها جایگاه و منزلت متفاوتی برای شما به دنبال خواهد داشت و رعایت این آداب و آیین معاشرت باعث می شود که در نبود شما به نیکی از شما یاد شود و همیشه به عنوان شخصی که الگوی افراد می توانید باشید قرار خواهید گرفت.

خیلی عالیه ، نمونشو ما تو ایران نداربم ، واقعا نکاتی رو میگه که ما خیلی هاشو نمی دونیم.
به نظرم باید صدا و سیما پخشش کنه”

توضیحات تکمیلی

این مجموعه بصورت تصویری و مدت زمان 200 دقیقه و شامل 28 قسمت می باشد که شرح کاملی از آداب و آیین معاشرت را به تصویر می کشد و قسمتی از موارد را بصورت تیتروار در بالا برای شما توضیح دادیم. امیدواریم با تهیه و رعایت آموزش موجود در این مجموعه در بین دوستان و خانواده به فردی متفاوت شناخته شوید.

خرید محصول آداب و آیین معاشرت