آموزش برنامه نویسی HTML/CSS/JAVA

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

زبان برنامه نویسی HTML و CSS

آموزش برنامه نویسی امروزه یکی از مهمترین ارکان طراحی وب سایت و انتقال داده ها توسط بلاگ ها می باشد. علاقه مندان به این رشته معمولا برای نوشتن کدهای برنامه نویسی از پایه شروع به یادگیری کرده و برای تطابق و زیباسازی کدهای تولید شده سراغ دانش برنامه نویسی مدرن تر می روند.

آموزش زبان برنامه نویسی بصورت پایه ای و اولیه با HTML آغاز می شود و دانشجو برای آشنایی مقدماتی و کدهای پایه باید با این زبان برنامه نویسی آشنایی کامل داشته باشد.

زبان HTML به شما می آموزد که یک صفحه ساده وب را چطور از ابتدا با نوشتن کدهای برنامه نویسی ایجاد کنید و البته این صفحه خام تولید شده از نظر رابط کاربری و ظواهر آن مطابق استانداردهای امروزی نیست.

در این مقطع زبان برنامه نویسی به زبان CSS به کمک زبان HTML آمده و به عنوان مکمل کدهای تولید شده توسط این زبان را ویرایش و به عنوان یک زبان برنامه نویسی کاربرپسند مورد استفاده قرار می گیرد.

زبان برنامه نویسی HTML و CSS دو زبان مکمل یکدیگر بوده و برای هر دانشجوی علاقه مند به برنامه نویسی یادگیری همزمان این دو توصیه می شود.

“HTML نمایش متن و مشخه‌های یک صفحه روی مرورگر را به‌خوبی پشتیبانی می‌کند و CSS با مشخص‌کردن نحوه نمایش عناصر در صفحه، به زیباسازی و صفحه‌آرایی آن کمک می‌کند.”

آموزش برنامه نویسی

خرید قسطی از دیجی کالا و فروشگاه های دیگر

زبان برنامه نویسی JAVA

جاوا یک زبان برنامه نویسی شی گراء می باشد و از لحاظ مشابهت مانند زبان برنامه نویسی ++C می باشد اما در سطحی پایین تر.

“این نرم افزار آموزشی شامل ۱۵۹ درس می‌شود و جزو یکی از کامل‌ترین نرم افزارهای آموزشی Java به شمار می‌رود.”

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت

این زبان هم می تواند برای آن دسته که می خواهند این زبان را یاد بگیرند مفید می باشد و هم برای آنهایی که حرفه ای هستند و نیازمند بالابردن سطح معلومات خود می باشند.

“چه برنامه‌نویسی تازه‌کار باشید و چه حرفه‌ای، این مجموعه‌ی آموزشی به‌کارتان می‌آید.”

در زیر سه محصول آموزش زبان برنامه نویسی برای هر سه دسته معرفی شده نمایش داده شده است.

تمام سه محصول برنامه نویسی زیر از سه سطح طبقه بندی شده مقدماتی، متوسطه و پیشرفته تشکیل شده است و کارآموز براحتی می تواند از این آموزش ها در جهت یادگیری زبان برنامه نویسی استفاده کند.

“لازم به توضیح است، آموزش‌ها به صورت تعاملی (اینتراکتیو) ارائه می‌شود؛ ازاین‌رو کاربران می‌توانند در کنار آموزش، خود هم مشارکت کنند و هم‌زمان تمرینات را انجام دهند و مراحل را تکرار کنند”

نظر برخی از استفاده کنندگان این محصولات در سایت دیجی کالا


  • نظرات برخی از خریداران


محصولات ارائه شده تولید مجموعه آموزش های شرکت پرند می باشد و با همکاری سایت دیجی کالا برای فروش به علاقه مندان دانش برنامه نویسی درج گردیده است. 

1347 بازدید