راه اندازی ۲۰ ایده تجاری بدون سرمایه

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

ایده تجاری بدون سرمایه یکی از دغدغه های فکری جوانان می باشد.امروزه ما بسیاری از افراد جوان و پویا را پیدا می کنیم که مشتاقند تا کسب و کار کوچک را شروع کنند اما مساله مشابهی دارند.از جمله پول و یا ایده های کسب و کار ندارند.

آیا شما یکی از آنها هستید؟ آیا شما از انجام کار خسته شده اید؟ آیا می خواهید رئیس خودتان باشید؟ اگر جواب شما مثبت است ، شما در جای مناسبی برای جوابتان قرار گرفته اید.ما برای کمک به شما ۲۰ ایده تجاری بدون سرمایه و ارزان قیمت داریم که نیازی به پول ندارند یا پول کمی می خواهند.

۲۰ ایده تجاری بدون سرمایه:

ایده تجاری بدون سرمایه

شرکت استخدامی: 

شرکت استخدامی، ایده کسب و کار بسیار خوبی برای شروع است و نیازی به پول ندارد.شما می توانید این کسب و کار را از خانه خود شروع کنید و فقط نیاز به خط تلفن و چندین مخاطب دارید.


فروش آنلاین: 

یک وب سایت کوچک، ایده تجاری بدون سرمایه اما بسیار خوبی است. این کسب و کار دارای پتانسیل زیادی است و با کمی علاقه و پشتکار به آنچه می خواهید دست پیدا می کنید.

امروز شما وب سایت های زیادی را مشاهده می کنید که در زمینه فروش محصولات متنوع درآمدهای خوبی را کسب می کنند.


 فریلنسر : 

شما می توانید کسب و کار آزاد خود را در هر زمان شروع کنید ، این کسب و کار هیچ پولی نیاز ندارد.فقط باید تخصص خود را در وب سایتهای که نیازمند تخصص شما هستند ارسال کنید.

مطمین باشید تمام اطلاعاتی که نزد شما وجود دارد در جای دیگر مورد نیاز یک شخص می باشد که شما با معرفی آن می توانید کسب درآمد کنید.


عکاسی : 

اگر شما جزء افرادی هستید که عکس های خوبی می گیرید و به این موضوع علاقه دارید می توانید این سرگرمی را به یک بیزینس حرفه ای تبدیل کنید.وبا فراهم کردن عکس های حرفه ای برای استفاده کنندگان کسب درآمد کنید.


مربی خصوصیایده تجاری بدون سرمایه

اگر مهارت های خوب در تدریس داشته باشید، ارائه آموزش یا مربیگری شخصی، ایده کسب و کار بسیار خوبی است.

در این کسب و کار، شما هیچ هزینه ای برای سرمایه گذاری ندارید و در این کسب و کار با هیچ رکودی مواجه نخواهید شد زیرا آموزش امروزه امرضروری می باشد.


طراح داخلی 

ارائه خدمات طراحی داخلی ایده خوبی است.این کسب و کار فقط نیاز به مهارت خاص و خلاقیت برای موفقیت دارد.


طراحی و یا برنامه ریز عروسی : 

شما می توانید با یک ذره خلاقیت و مدیریت تمامی مسایل مربوط به شروع یک جشن عروسی تا پایان آن را برای زوج جوان برنامه ریزی کنید.

وتمامی سردرگمی های زوج ها را بصورت پله ای و حرفه ای برایشان تسهیل کنید.


مشاوره املاک و مستغلات :

شما می توانید کارگزاری املاک و مستغلات و یا کسب و کار مشاوره خود را بدون پول شروع کنید. چیزی که شما نیاز دارید ، تماس با خریداران و فروشندگان است.

اگر چه در ابتدا برای جمع آوری یک بانک اطلاعاتی املاک باید به یک سری از منابع مراجعه کنید اما در آینده نزدیک با تکمیل این پایگاه داده کار مشاوره شما آسان تر می شود.


مشاور یا نماینده بیمه:

اگر قصد شروع یک کسب و کار نیمه وقت را دارید ، مشاور بیمه بهترین کار را برای شروع است.امروزه بسیاری از مردم برای زندگی امن و عاری از خطر به بیمه رجوع می کنند.


مشاوره کسب و کار ایده تجاری بدون سرمایه: 

اگر شما متخصص در یکی از زمینه های خاص مانند امور مالی شخصی، نام تجاری، مدیریت، بازاریابی یا تبلیغاتی هستید، می توانید شرکت مشاوره خود را تاسیس کنید.


آژانس امنیتی :

امروزه امنیت و ایمنی نگرانی اصلی مردم می باشد(افراد مرفع) و آماده اند که برای آن هزینه کنند. تأمین نیروی انسانی برای آژانس امنیت اولین قدم در این کسب و کار هست.


تولید محتوا :

 ایجاد محتوا هنر است و اگر شما در آن استاد هستید، می توانید کسب و کار نوشتن مطالب خود را شروع کنید.

ایده تجاری بدون سرمایه


رقص، موسیقی یا مدرسه نقاشی:

اگر در رقص، موسیقی یا نقاشی خوب هستید، می توانید کار خود را شروع کنید. و برای ارتقاء مهارت های خود می توانید به برخی از دوره های ضروری بروید.


مشاوره شغلی ایده تجاری بدون سرمایه

میلیون ها نفر از جوانان و والدین آنها در مورد آینده شغلی نگران هستند،شما می توانید با تحقیقات حرفه ای و گسترده وارائه مشاوره به آنها کسب درآمد کنید.


سرویس نگهداری از کودک :

 اگر شما زن هستید می توانید این کسب و کار را شروع کنید و مطمین باشید زنان شاغل بسیاری هستند که برای نگه داری فرزندانشان در ساعات کاری نیازمند شما هستند.


معلم یوگا 

اگر شما مربی حرفه ای آموزش دیده باشید می توانید به عنوان معلم تناسب اندام یا یوگا شروع به کسب و کار کنید.


شکلات ساز :

 این یک ایده دیگر برای زنان نیازمند شغل است، همانطور که می دانیم شکلات در سراسر جهان دوست داشتنی است و اگر یاد بگیرید که آن را به شکل های مختلف درآورید ، کسب و کار بسیار خوبی برای خود مهیا کرده اید.


تهیه غذا :

 اگر آشپز بسیار خوبی هستید، ایده خوبی برای شروع کسب و کار است.


خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات :

 امروز فناوری اطلاعات در حال رشد است و اگر شما متخصص فناوری اطلاعات هستید، می توانید کسب و کار خود را از ارائه پشتیبانی و خدمات فناوری اطلاعات شروع کنید.


مدیر هماهنگ کننده:

شما می توانید به عنوان مدیر روادید عمل کنید، اگر هماهنگ خوبی هستید و می توانید چندین کار را همزمان انجام دهید، امروز بسیاری از شرکت های بزرگ به دنبال مدیران روادید برای برنامه های خود هستند.


برگرفته از مجله مانی اکسل

1073 بازدید