۴ پلاگین عالی برای تبدیل سایت به اپلیکیشن موبایل

شمار زیادی از افراد ترجیح می دهند توسط موبایل خود به جستجو در اینترنت بپردازند.این موضوع باعث می شود شما هم به دنبال راه حلی برای تبدیل سایت به اپلیکیشن موبایل باشید.

این مقاله ، به شما کمک می کند تا بهترین پلاگین ها را برای تبدیل سایت به اپلیکیشن تلفن همراه را بشناسید.

چرا باید اپلیکیشن موبایل برای سایت خود ایجاد کنید؟

اگر ترافیک سایت خود را از طریق گوگل آنالیتیکز بررسی کنید ، مشاهده خواهید کرد تعداد زیادی از بازدیدکنندگان سایت از طریق تلفن های موبایل به سمت سایت شما آمده اند.

راحت ترین شیوه برای اینکه مطمین شوید کاربران موبایل تجربه خوبی از سایت شما دارند این است که سایت خود را در حالت موبایل فعال و پاسخگو نگه دارید.

یک وب سایت وردپرس با قابلیت نمایش در موبایل ، طوری طراحی شده است که به طور خودکار خود را با سایز صفحه نمایش موبایل تنظیم می کند . تقریبا تمام قالب های معتبر و خوب از این قابلیت برخوردار می باشند.

با این حال ، برخی از کسب و کارها می توانند با ایجاد اپلیکیشن های کاربردی برای موبایل تجربه های کاربری بهتری به کاربران ارائه دهند.

در این حالت کاربران به جای بازکردن سایت شما در مرورگر ، با مراجعه به اپلیکیشن سایت شما می توانند به راحتی از امکانات سایت از قبیله : فروشگاه آنلاین ، انجمن و وبلاگ استفاده کنند.

البته داشتن یک اپلیکیشن برای سایت در ابتدای کار برای شروع کنندگان مقرون به صرفه نمی باشد . و تهیه آن نیازمند صرف هزینه هنگفت و یا داشتن دانش برنامه نویسی دارد.

در نهایت اگر همچنان به دنبال تهیه برنامه برای تبدیل سایت به اپلیکیشن می باشید ، چندین پلاگین وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا سایت وردپرسی خود را تبدیل به یک برنامه موبایلی کنید.

البته در نظر داشته باشید که کار با این پلاگین ها نیازمند حداقل آشنایی با محیط وردپرس و دانش ابتدای در این زمینه دارد.

۴ پلاگین برای تبدیل سایت به اپلیکیشن موبایل


۱- پلاگین AppPresser

تبدیل سایت به اپلیکیشن

خواندنی جالب : چرا متن جایگزین عکس (Alt image) مهم است؟

AppPresser یک پلتفرم آسان برای استفاده می باشد که می تواند به راحتی سایت وردپرسی شما را به برنامه موبایل تبدیل کند.

این پلاگین یک قالب مخصوص به خود را دارد که براحتی می تواند از وبلاگ ، فروشگاه آنلاین سایت شما یک برنامه موبایل ارائه دهد.

این پلاگین دارای قابلیت تغییر پذیری خوبی است و براحتی می توانید مواردی همچون رنگ و غیره را در آن مانند یک قالب وردپرسی تغییر دهید.

۲ – پلاگین MobiLoud

تبدیل سایت به اپلیکیشن

این پلاگین دو محصول دارد: یکی برای اخبار و وبلاگ ها، و دیگری برای وب سایت هایی که از WooCommerce یا سایر پلاگین های پیچیده استفاده می کنند.

۳ – پلاگین Androapp

تبدیل سایت به اپلیکیشن

بیشتر بدانید : ۶ روش ساده جهت افزایش امنیت سایت

AndroApp پلاگین مفید دیگری است که می تواند وب سایت شما را به برنامه موبایل تبدیل کند.این پلاگین از وب سایت های ووکامرس و بادی پرس پشتیبانی نمی کند.

توسعه دهندگان این پلاگین در پیکربندی آن بر روی سایت به شما کمک می کنند و در صورت لزوم با درخواست شما می توانند بطور اختصاصی برنامه را برای شما طراحی کنند.

نسخه رایگان این پلاگین همراه با تبلیغات مربوط به توسعه دهندگان این برنامه قابل دانلود است.

۴ – پلاگین WPApp.Ninja

خرید پرمیوم این پلاگین این اجازه را به شما می دهد تا تمام تنظیمات و پیکربندی ها را برروی پنل مدیریت وردپرس خود داشته باشید.

این پلاگین ابزارهای را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید آیکون های برنامه،دکمه ها،رنگ ها و موارد متعدد دیگر را آپلود کنید.

و نکته مهم دیگر در مورد این برنامه اینکه با تمامی پلاگین های معروف وردپرس سازگاری کامل دارد.

در نهایت : توصیه ما برای تبدیل سایت به اپلیکیشن برای قابل دسترس بودن در موبایل ، استفاده از دو پلاگین AppPresser یا Mobiloud می باشد.

امیدواریم این مقاله همچون مقالات دیگر سایت کاربردی و مفید بوده باشد.

270 بازدید