×

تماس با ما

قوانین و مقررات بوکاموز

قوانین و مقررات بوکاموز

قوانین و مقررات بوکاموز

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب سایت بوکاموز برای خرید آموزش مورد نظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین و مقررات بوکاموز جلب می نماییم:

1-سوالات پیش از خرید را حتما در قسمت پشتیبانی سایت مطرح کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

2-درخواست های پشتیبانی برای آموزش خریداری شده فقط در صورت ثبت ایمیل امکان پذیر می باشد،لذا در هنگام خرید ایمیل واقعی خود را وارد کنید.

3-پس از خریدن آموزش در صورت مغایرت آموزش خریداری شده با توضیحات مندرج در صفحه توضیحات آموزش،مبلغ شما بطور کامل عودت داده خواهد شد.

4-آموزش معیوب و همچنین آموزشی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان تیم بوکاموز اصلاح و مجدد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

5-فروش و پخش آموزش های سایت بوکاموز، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است واین کار شرعا و عرفا حرام می باشد.

6-با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت بوکاموز، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط بوکاموز را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

7-خدمات بوکاموز به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد.

8-تمامی آموزش های ارایه شده توسط تیم بوکاموز بطور ساده و روان ضبط شده و سعی بر این می باشد که برای تمامی دانشجویان با حداقل اطلاعات در زمینه مربوطه قابل فهم و درک باشد.

9-در قسمت پشتیبانی سایت ، کارشناسان ما بطور آنلاین آماده پاسخ گویی به سوالات شما در هرزمینه می باشند و در صورت تمایل می توانید از بخش ارتباط با ما ، با مدیریت سایت مکاتبه کنید.

10-تمامی آموزش های خریداری شده از پشتیبانی سایت بوکاموز برخوردار هستند و از بابت خرید محصولات آموزشی هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

همراهان و دانشجویان گرامی لطفا با توجه به قوانین و مقررات ذکر شده ما را در هر چه بهتر شدن محصولات آموزشی یاری کنید.