×

تماس با ما

کسب درآمد از وردپرس چگونه محقق می شود؟

کسب درآمد از وردپرس در ابتدای تولد آن امری غیرممکن به نظر می رسید، هنگامی که وردپرس برای اولین بار منتشر شد ، یک بستر ساده وبلاگ نویسی بود. به علاوه، ازاولین انواع سیستم مدیریت محتواهایی وب بود که افراد می توانستند بدون داشتن دانش قبلی در زمینه برنامه نویسی از آن استفاده کنند.

اما اکنون وردپرس چیزی بسیار بیشتر از یک بستر برای وبلاگ نویسی است. حالا می توان از آن به عنوان ابزاری برای ایجاد سایت های عضویت ، سایت های تجارت الکترونیک ، سایت های تولید محتوا و موارد دیگر استفاده کرد. این امکانات بااستفاده از قابلیت های اضافی و توسط “افزونه ها” و تم ها به شما داده شده است.

افزونه ها برای وردپرس به همان روشی عمل می کنند که برنامه ها برای تلفن هوشمند شما کار می کنند و تم ها ظاهر و حالت سایت شما را ایجاد می کنند. وردپرس به قدری مفید است که هم اکنون 49٪ از وب سایت های اینترنتی را در اختیار دارد.

کسب درآمد از وردپرس

کسب درآمد از سایت وردپرس

برای اینکه در وبلاگ نویسی با وردپرس درآمدزایی کنید ، به یک استراتژی تجاری اولیه نیاز دارید. کسب درآمد از وردپرس نوعی معجزه نیست. تنها مستلزم کمی انضباط و جستجو در Google است تا بتوانید دانش لازم برای درک نحوه عملکرد آن را بدست آورید.

اگرچه روش های بسیاری برای ایجاد شغل با استفاده از بستر وردپرس وجود دارد ، اما برای بیشتر افراد ساده ترین راه برای شروع کسب درآمد آنلاین با یک وبلاگ وردپرس، این موارد است:

1- مطالب ارزشمندی را در سایت خود در قالب پست های وبلاگ ایجاد کنید.
2- با استفاده از بازاریابی رایگان و تبلیغات برای محتوایتان بازدید کننده بیشتری جلب کنید.
3- کسب درآمد از جلب بازدیدکننده با استفاده از تبلیغات AdSense یا بازاریابی رابطه ای

سه گام برای کسب درآمد از وردپرس

این برنامه های کسب درآمد به راحتی بر روی سایتتان قابل اجرا و قابل استفاده هستند. اینها اصول اولیه هریک از این گامهاست:

1- محتوای ارزشمند ایجاد کنید

محتوای ارزشمند محتوایی است که افراد دوست دارند آن را بخوانند. این محتوا باید خلاقانه باشد یا اینکه بسیار خوب گلچین شده باشد. محتوای ارزشمند می تواند به سوال کسی پاسخ دهد. (مانند این مقاله که به سؤال “چگونه می توان با وردپرس کسب درآمد کرد؟” پاسخ می دهد).

محتوای ارزشمند معمولاً سرگرم کننده ، آموزشی یا هر دو است. دو قالب که به صورت آنلاین بسیار خوب کار می کنند ، مقاله های فهرست وارو “چگونه می توان” است.

مطمئن ام که شما مقاله های فهرست وار زیادی را دیده و خوانده اید. آنها می توانند به شکل مقالاتی مانند “10 نکته برای داشتن یک چشم گربه ای جذاب” یا “هفت راه برای خواباندن نوزاد در شب” باشند. حتی این مقاله هم در قالب نیمه فهرست وار جای می گیرد زیرا به شما سه گام برای کسب درآمد با وردپرس را نشان می دهد.

مقالات “چگونه می توان” کمی واضح ترند.به هر سؤالی که با یک “چگونه” شروع شود ، می توان در یک مقاله “چگونه می توان” پاسخ داد. این می تواند چیزی مانند “چگونه می توان در قبض های سیستم گرمایش صرفه جویی کرد ” یا “چگونه می توان هرشب بهتر خوابید” باشد. هر زمان که توانستید تعدادی محتوا ایجاد کنید نیاز دارید که برای وب سایتتان بازدید کننده جذب کنید.

2- برای کسب درآمد از سایت وردپرس باید برای وب ساییتان بازدیدکننده جذب کنید

بازدیدکننده ها کسانی هستند که سایت شما را می بینند. ده ها راه برای جذب بازدید کننده به سایتهای وردپرس وجود دارد. چهار نمونه از آنها را ببینید:

کسب درآمد از وردپرس

پنج روش برای جذب بازدید کننده سایت وردپرس

♦ بهینه سازی موتور جستجو :

همان چیزی که به عنوان سئو SEO شناخته می شود، این همان جایی است که موتورهای جستجو مقاله شما را درنتایج صفحات جستجو لیست می کنند. معمولاً بیشترین بازدید کننده را زمانی بدست می آورید که در صفحه اول لیست موتورهای جستجو نشان داده شوید.

سئو کار چندان دشواری نیست، اما مستلزم آن است که چند مهارت اولیه و اصلی آن را یاد بگیرید. اظهار نظر در انجمن ها: اگر در انجمن هایی که به موضوع شما مربوط می شود اظهار نظر کنید و به شیوه ای مفید انجامش دهید ، اغلب می توانید یک لینک به محتوای مربوطه با اسم و امضای خودتان قرار دهید.

این می تواند بسیار عالی عمل کند و شما تعجب خواهید کرد که می توانید چه میزان بازدیدکننده با استفاده از بازاریابی انجمن (فروم) جذب کنید.

♦ جذب بازدید کننده از طریق فیس بوک با پرداخت پول:

تمام پست های اسپانسر شده ای که در فیس بوک می بینید مشاغلی هستند که برای جلب بازدید کننده به سایتشان، پول پرداخت می کنند. فیس بوک یک بستر عالی است زیرا برای شروع بسیار ارزان است.

شما می توانید کمپین هایی را در فیس بوک با تنها دو دلار در روز به راه بیاندازید وحتی اگر محتوای شما نیمه ویروسی باشد ،کلیک روی وب سایت شما می تواند بسیار ارزان تمام شود.

♦ Reddit افزایش کلیک سایت و کسب درآمد از وردپرس:

یقینا هیچ مکانی بر روی وب متعصب تراز Reddit وجود ندارد ، اما در جائیکه احساسات بسیار زیاد باشد ، کلیک روی وب سایت شما هم می تواند زیاد باشد. از همان روشهایی که برای اظهارنظر در انجمن ها استفاده کردید بهره بگیرید و اغلب خواهید دید که بازدیدکننده ها به سایت شما جذب می شود.

♦ پست گذاری به عنوان مهمان:

این همان جایی است که به صورت رایگان برای سایت های افراد دیگر مطلب می نویسید. به نظر می رسد کار زیادی است ، اما اگر بتوانید در سایتی با بازدیدکننده زیاد وارد شوید ، همین می تواند باعث هجوم بازدید کننده در زمان نمایش پست مهمان و میزان ثابتی از بازدیدکننده در طول زمان شود.

حالا که تعدادی محتوا دارید وهمین طور افرادی که از سایتتان بازدید می کنند، پس وقت آن است که کسب درآمد از وردپرس را آغاز کنید.

کسب درآمد از وردپرس

3- کسب درآمد از سایت وردپرس

صدها روش مختلف برای کسب درآمد از سایت وردپرس و پول درآوردن از آن وجود دارد. اما ساده ترین کار برای اکثر افراد تبلیغات و برنامه های ارتباطی است. به عنوان مثال سایتی مانند یکتانت، به شما امکان می دهد روی سایتتان آگهی های تبلیغاتی قرار دهید. زمانیکه افراد روی آن کلیک می کنند به شما پول پرداخت می شود.

برنامه ارتباطی مانند دیجی کالا به شما امکان می دهد تا به هر محصولی که دیجی کالا ارایه می دهد لینک دهید و زمانیکه افراد آنها را خریداری می کنند کارمزد دریافت کنید.

کسب درآمد از سایت وردپرس کاملاً امکان پذیر است. معمولاً کمی وقت و تلاش لازم است تا راهش را یاد بگیرید ، اما تقریباً هیچ حسی بهتر از این وجود ندارد که بتوانید از سایتی که متعلق به شماست پول دربیاورید.

دیدگاه کاربران(0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*