آموزش گرفتن Backup از وردپرس


در حال بارگذاری
۹ دی ۱۳۹۷
تصویری
70 مگابایت
۸,۰۰۰ تومان
خرید

Backup

اهمیت Backup در کسب و کار شما

تا حالا شده این سوال رو از خودتون بپرسید که: اگر روزی بعد از اینکه تمام تنظیمات وردپرس رو انجام دادید ، محصولات خودتان رو در سایت گذاشتید و خلاصه سایت شما داره با موفقیت کار خودشو میکنه ، دچار مشکل شد و تمام اطلاعات شما مفقود و یا نابود شد چکار باید بکنید؟؟

تمام شما با نام Backup گرفتن از فایل ها و دیتابیس آشنا هستید ، اما وقتی در عمل باید برای تجارت و کار خودتان این موضوع رو عملی بکنید ، متاسفانه سهل انگاری میکنید.

این موضوع و عدم انجام Backup مشکلات بزرگی را به وجود خواهد آورد که جبران آن بمراتب سخت تر و گران تر خواهد بود.

چرا که اگر در ابتدای راه اندازی سایت و فروشگاه خود این موضوع را جدی گرفته بودید و در ابتدای راه اقدام به راه اندازی آن می کردید ، خیلی راحت تر و مطمئن تر به کار خود ادامه می دادید و در مواقع بحرانی  برگ برنده دست شما بود.

در مواقعی که سایت شما و فایل هایتان دچار مشکل و در خطر از بین رفتن می باشد ، فایل های پشتیبانی(Backup) که از قبل اقدام به تهیه آن کردید به کمک شما می آید و نگرانی ناشی از نابود شدن تجارتتان از بین خواهد رفت.

در این آموزش تیم بوکاموز مثل همیشه به کمک شما عزیزان آمده و دغدغه و نگرانی شما را با آموزش صحیح و کاربردی از بین می برد.

در  دوران های کاری خود بنده هم مانند شما با موضوعات زیادی دچار مشکل می شدم.از جمله نبود آموزش خوب و کاربردی در اینترنت ، هزینه سنگین کلاس های آموزش محتوای وردپرس و …..

واین مشکلات و موارد ناشی از دنیای بد تجارت الکترونیک بنده و همکارانم را به این مسئله سوق داد تا تمامی موارد مطروح را به صورت آموزش های مفید با شناسه: ساده ، رایگان و کاربردی در اختیار عزیزان علاقه مند به دنیای وب قرار دهیم.

همانطور که در بالا به آن اشاره شد ، گرفتن پشتیبان از دیتابیس و فایل ها از اهمیت بالایی برخوردار است که برای تمامی وبمستران لازم می باشد که تجارت خود را به این روش ایمن کنند تا در هنگام مشکلات و خطر برای تجارت خود همانند یک وبمستر هوشمند عمل کنند.

 

بک آپ وردپرس

در این آموزش سعی شده از یک افزونه ی قوی و قدرتمند استفاده شود و در سایت وردپرس از آمار نصب بالای ۱ میلیون نفر برخوردار می باشد.

نحوه ی ارتباط این افزونه را با منبع ذخیره فایل با نام Dropbox را آموزش می دهیم و ارسال ایمیل به شما بعنوان مدیر سایت برای اطلاع از انجام گرفتن فایل پشتیبان از موارد دیگر این آموزش می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.