مدیروب-آشنایی با جادوی سئو و محصولات مدیروب

آشنایی با گروه مدیروب

مدیروب یا همان Webmaster نام سایتی در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی با مدیریت مهران منصوری فر، برای دنبال کنندگان سئو و علاقه مندان در این زمینه کاملا شناخته شده است.

مدیروب

این سایت فعالیت خود را از سال ۹۲-۹۳ آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست خود را به وبمستران علاقه مند به دانش سئو معرفی کند.البته تجربه چندین ساله این گروه را در زمینه IT و بازاریابی اینترنتی نمی توان نادیده گرفت و به زمان شروع فعالیت های آنان اضافه نکرد.

همانطور که در ابتدا گفته شد مدیروب با مدیریت مهران منصوری فر دانش آموخته و مدرس در زمینه سئو یکی از برترین سایت ها در زمینه تخصصی سئو می باشد، البته این سایت با تجربه و دانش خود علاوه بر سئو، تمامی موارد مربوط به دنیای بازاریابی و محتوا را پوشش می دهد.

مدیروب با پشتکار و فعالیت حرفه ای خود توانست در مدت کوتاهی خود را به علاقه مندان دانش سئو معرفی کند و در این مدت کوتاه کاهش رتبه الکسا این سایت نشان دهنده رشد روزافزون این گروه علمی می باشد.

شروع برگزاری کلاس های جادوی سئو

مدیروب در ابتدا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی محصولات آموزشی خود را در سایت به علاقه مندان معرفی می کرد، ولی بعد از مدت نه چندان طولانی اقدام به برگزاری کلاس های سئو کرد.

این کلاس ها با نام جادوی سئو شروع به فعالیت نمود و با استقبال خوبی از طرف علاقه مندان برخوردار شد.تاکنون ۱۰ الی ۱۱ دوره از کلاس های جادوی سئو برگزار شده است و بنده به عنوان علاقه مند به دانش سئو در این کلاس ها شرکت کرده ام.

سرفصل های آموزش سئو در کلاس های مدیروب:

♦آشنایی کلی با اصطلاحات سئو، دامنه، هاست و CMS

♦معرفی انواع CMS، معرفی افزونه یواست سئو و تنظیمات اولیه سئو سایت

♦انتخاب کلمه کلیدی مناسب و معرفی ابزار، تولید محتوا و لینک سازی

♦اهمیت تولید محتوا، استراتژی محتوا و بازاریابی محتوا

♦تولید محتوا و بلاگ، معرفی محتوای هوشمند، همیشه سبز و گسترده و تاثیر شبکه های اجتماعی

♦آشنایی کامل با وبمستر تولز و ثبت سایت در آن

♦معرفی الگوریتم های گوگل و آشنایی با راهکارهای عدم جریمه این الگوریتم ها

♦آشنایی با بک لینک و لینک سازی خارجی و شیوه گرفتن بک لینک از شبکه های اجتماعی

♦آشنایی با ابزارهای لینک سازی خارجی و معرفی PBN

♦معرفی ابزارها و سایت های مفید در زمینه سئو و موارد تکمیلی

معرفی محصولات مدیروب در زمینه بازاریابی و سئو

محصولات موجود در مارکت مدیروب می تواند به شما به عنوان یک تازه کار و یا یک وبمستر حرفه ای کمک زیادی در راه اندازی کسب و کارتان بکند.

شما به عنوان یک مدیر سایت نیازمند تولید محتوا برای وبلاگ خود می باشد و مطمینن صرف هزینه در این مسیر می تواند برای شما مقرون به صرفه نباشد. اکنون با استفاده از محصول دوره تولید محتوای حرفه ای دیجیتال شما می توانید به عنوان یک تولید کننده محتوا سایت خود را تامین کنید.

دوره مفید دیگری که در سایت مدیروب برای شما تهیه شده است تا با کمک آن بتوانید با بازاریابی اینترنتی و شیوه ارائه آن آشنا شوید دوره آنلاین ۱۰۰ نکته طلایی بازاریابی اینترنتی می باشد و به کمک آن می توانید در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشید.

دوره انتخاب حوزه فعالیت و ایده یابی می تواند در ابتدای مسیر راه اندازی فعالیت برای شما مفید و مثمرثمر باشد.بااستفاده از این دوره فعالیت و حوزه اشتغال خود را از همان ابتدا حرفه ای آغاز کنید!

مدیروب حتی برای آندسته از کاربرانی که علاقه مند به شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشند هم دوره و روش کسب درآمد دارد، این دوره با نام چگونه با اینستاگرام کسب و کار خود را رونق دهیم؟ می تواند برای کاربران اینستاگرام مفید و درآمدزا باشد.

دیگر محصولات مدیروب:

دوره آموزشی تصویری جامع بازاریابی ایمیلی

۲۵ اشتباه بزرگ در بازاریابی اینترنتی (فایل صوتی)

دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مرداب سایت های ایرانی (وب سایت های محکوم به شکست)

قدم صفر کسب و کار اینترنتی

برنامه ریزی و طراحی کسب و کار اینترنتی

فیلم کارگاه دیجیتال مارکتینگ

دیکشنری کسب و کار اینترنتی

هدف معرفی سایت مدیروب در سایت بوکاموز

بنده به عنوان یکی از شاگردان کلاس جادوی سئو قصد معرفی این کلاس برای علاقه مندان این رشته را داشتم و با این مقاله به معرفی آن پرداختم.

شاید کلمه Affiliate به گوشتان خورده باشد، هدفم دوم این مطلب همین موضوع می باشد و بنده با معرفی دوره های آقای منصوری فر به این موضوع پرداخته ام.