۲۰ افزونه مفید وردپرس که باید از آنها استفاده کنید

افزونه مفید برای تولید محتوا کدام است؟ آیا به دنبال بهترین ابزارها و پلاگین هایی می گردید که به شما در ایجاد محتوای عالی برای مارکتینگ وردپرس کمک کنند؟

 محتوای عالی به شما کمک می کند ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید، عضوهای بیشتری بگیرید و فروش یا مارکتینگ خود را افزایش دهید. 

در این مقاله،ما بهترین افزونه و پلاگین های محتوای مارکتینگ برای سایت وردپرس شما را به طور دستی انتخاب کرده ایم.

چرا به ابزارها و پلاگین های محتوای مارکتینگ نیاز دارید؟

در بیشتر موارد تجارت ها بر روی استراتژی ایجاد محتوا حساب باز می کنند. هر روزه میلیون ها گیگابایت از محتوای جدید ایجاد می شود. همه این محتواها با یکدیگر رقابت می کنند تا شماری زیاد اما محدود از کاربران را جذب کنند.

اعتماد داشتن به بهترین راهکار خود همیشه جواب نمی دهد. به همین دلیل فروشنده های زیرک از ابزارهایی ایجادکننده داده استفاده می کنند تا استراتژی محتوای مارکتینگ بهتری را ایجاد کنند.

این ابزارها نه تنها به شما کمک می کند که چه چیزی بنویسید ، بلکه همچنین به شما کمک می کند متوجه شوید که کاربران شما به دنبال چه چیزی هستند ، چطور می توان برای محتوای موجود ترافیک بیشتری جذب کرد.

بیایید نگاهی به چند تا از بهترین ابزارها و پلاگین محتوای مارکتینگ برای سایت وردپرس شما بیندازیم.

١) Monsterinsights

این افزونه بهترین پلاگین تحلیلی گوگل برای وردپرس است. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا تحلیلی از گوگل را به طور مناسب نصب کنید و ترافیک وب سایت شما را مشاهده و گزارش می دهد.

همین طور به شما کمک می کند تا ببینید کاربران چطور وب سایت شما را پیدا و از آن استفاده می کنند.

شما می توانید محتواها و مراجعه های برتر، صفحات سودمند و غیره را در کنار وضعیت ترافیک ببینید.تاکنون بیش از ۲ میلیون نصب فعال دارد و بروزرسانی های عالی.

٢) Yoast SEO

همانطور که خودتان می دانید بهینه سازی موتورهای جستجو مانند گوگل برای کمک به بهتر شدن محتوای سایت شما است.

افزونه SEO by yoast به شما این اجازه را می دهید سایت یا وبلاگ خود را بهینه کنید.

یک پیام برای استارت آپ ها که فکر نمیکنم ساده باشد این است که شما باید محتوای کافی برای بازدیدکنندگان خود فراهم کنید. وهمچنان می توانید به گوگل نشان دهید برای گرفتن بازدیدکننده بیشتر چرایی و چگونگی محتوا مهم است .

افزونه SEO by yoast به چندین قسمت تقسیم می شود:

A – عنوان و متا: شما اغلب می توانید در تنظیمات از یک کلید واژه برای توضیح عنوان و متا صفحه اصلی سایت استفاده کنید.

B – شبکه های اجتماعی: شما می توانید سایتتان را به فیس بوک ، تویترو گوگل پلاس متصل کنید.

C – نقشه سایت: برای تنظیم داده ها در نقشه های سایت شما (برای موتورهای جستجو بسیار مهم است تا ساختار سایت شما را فراهم کنند).
و قسمتهای دیگر که تمامی آنها می تواند کاربردی و برای ارتقاء سئو مفید باشد و تاکید داریم حتما نصب کنید.

٣) Edit Flow

داشتن Edit Flow به شما کمک می کند محتوای مناسبی را با یک پایه عادی ایجاد کنید و همچین به شما کمک می کند وضعیت پست های مشتری ها و غیره را ببینید و استراتژی محتوای خود را اجرا کنید.

۴) SEMRush

استفاده شده توسط هزاران متخصص حوزه SEO ، این افزونه یکی از بهترین ابزارهای SEO در مارکتینگ است و به شما اجازه می دهد که به راحتی SEO خود را ارتقا دهید.

افزونه semrush

شما می توانید برترین کلمات کلیدی رقبا را یاد بگیرید و همچنین به شما کمک می کند کلمات کلیدی و لینک های سیاه خود را مدیریت کنید.

کلمات کلیدی ای را پیدا کنید که رنکینگ شما را بالا می برند ، و داده های مفید دیگر که می توانید از آن ها برای ارتقای استراتژی محتوای خود استفاده کنید.

۵) Ahrefs

این ابزار یکی دیگر از ابزارهای محبوب است که معلوم می کند چرا رقبا رنکینگ بالاتری نسبت به شما دارند و چکار می توانید بکنید تا نسبت به آن ها در نتایج جستجو رتبه برتری داشته باشید.

این افزونه با جستجوگر کلمات کلیدی و نرم افزارهای جستجوی محتوا سازگاز است و به شما کمک می کند که متوجه بشوید چه نوع محتوایی برای چه نوع کلمات کلیدی ای مناسب هستند و چرا.

می توانید از این ابزار برای لینک های سیاه رنکینگ جستجو، لینک های سیاه رقبا، کلمات کلیدی تبلیغات و غیره استفاده کنید.

۶) Canva

همه قادر نیستند تصاویر زیبایی برای پست های خود ایجاد کنند. این جا، همان جایی است که Canva به کار می آید.

Canva به شما کمک می کند تصاویر زیبایی برای پست های وبلاگ خود مانند Pro ایجاد کنید بدون این که نگرانی ای بابت کپی رایت داشته باشید.

ابزار Canva ، ابزار ویرایش قدرتمند و در عین حال بسیار ساده ای است که بر روی مرورگر شما نصب می شود. شما می توانید طیف بیشماری از تم ها، گرافیک ها، آیکن ها انتخاب و به عنوان نقطه شروع از آن استفاده کنید.

یک دفعه که کار ویرایش را انجام دهید، به راحتی می توانید تصاویر را ایجاد و در مقاله هایتان استفاده کنید.

٧) Grammarly

ابزار گرامری، یکی از بهترین ابزارهای چک کننده گرامر به صورت آنلاین است. بر روی هر نوشته ای کار می کند مانند ویرایش کننده پست وردپرس.

می توانید آن را به عنوان اضافه کنتده روی مرورگرهایی از جمله گوگل کروم ، فایرفاکس و مایکروسافت نصب کنید.

٨) reSmush.it

عکس های بزرگ طول می کشد تا بالا بیایند که این اتفاق می توانید تأثیر منفی روی سرعت و اجرا وردپرس شما بگذارد. شما لازم است عکس هایتان را برای وب بهینه سازی کنید قبل از اینکه آن ها را در وردپرس آپلود کنید.

پلاگین reSmush.it ، بهترین افزونه متراکم سازی عکس وردپرس است که بدون کاهش کیفیت عکس به طور خودکار سایز عکس تصویر را کاهش می دهد.

افزونه

 ۵ پلاگین فرم ساز برتر

همچنین گزینه بهینه سازی کلی نیز دارد که به شما اجازه می دهد تا به سرعت تصاویر قدیمی را روی وب سایت خود بهینه سازی کنید.

٩) IFTTT

ابزار IFTTT محبوب ترین ابزار وب است که به شما اجازه می دهد پروفایل های شبکه های اجتماعی خود را خودکار کنید.

شما می توانید در این سایت تعدادی از شبکه های اجتماعی را به هم متصل کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

ifttt

همانطور که مشاهده می کنید این سایت به شما کمک می کند با قراردادن پست در یک شبکه اجتماعی بتوانید آن را در بقیه شبکه ها انتشار دهید. 

همچنین شما قادر خواهید بود که پست های وردپرس را در رسانه های اجتماعی به طور خودکار به اشتراک بگذارید.

١٠) Shared Counts

پلاگین حسابهای اشتراکی یکی از بهترین پلاگین های رسانه های اجتماعی برای وردپرس است. همچنین به شما اجازه می دهد تا به راحتی گزینه های به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید.

همچنین تعداد اشتراک گذاری هر یک از قسمت ها و مقاله ها را نیز نشان می دهد. بر خلاف دیگر پلاگین های رسانه های اجتماعی که وب سایت شما را کند می کنند، این افزونه سرعت بالایی دارد و با وب سایت های رسانه های اجتماعی سازگاری دارد.

١١) Title and nofollow for links

بسیاری از متخصصان SEO تگ بدون پسوند را به لینک های خارجی اضافه می کنند. اما وردپرس همچین قابلیتی ندارد. پلاگین Title and nofollow for links مشکل را حل کرده است.

١٢) Revive old posts

گاهی اوقات مقاله های قبلی شما به دلیل کمبود زمان مورد غفلت قرار می گیرند. پلاگین احیای پست های قدیمی این مشکل را با اشتراک گذاری خودکار مقاله های قدیمی شما روی پروفایل های رسانه های اجتماعی شما حل کرده است.

این کار، به شما کمک می کند تا مقاله قدیمی خود را ترویج و ترافیک سایت خود را افزایش دهید. همچنین این کار به دنبال کنندگان جدید شما این امکان را می دهد تا موضوعات از دست داده را پیدا کنند.

١٣) OptinMonster

بیش از ٧۵ درصد بازدیدکنندگان ممکن است بعد از سر زدن به وب سایت شما، آن را ترک کنند و هرگز باز نگردند. اینجا، همان جایی است که به OptinMonster نیاز پیدا خواهید کرد.

OptinMonster

OptinMonster بهترین نرم افزار هدایت نسل است که بازدید کنندگان شما را به خریدار و دنبال کننده تبدیل می کند.شما می توانید با ایمیل سرویس مارکتینگ یا نرم افزار CRM به آن وصل شوید.

۱۴) افزونه Akismet

این پلاگین مربوط به مدیریت هرزنامه ها می باشد ، هرچند در ابتدای راه اندازی سایت که بازدید کننده ندارید شاید مفید نباشد.اما زمانی که سایت شما رونق گرفت ، بازدیدکنندهای شما افزایش می یابد.

این افزایش بازدید ، نظرات مشکوکی بهمراه دارد که مطمئنن تبلیغات و هرزنامه می باشند.

این موضوع باعث اهمیت پلاگین Akismet Anti-Spam و اقدام به نصب آن می شود. نسخه رایگان و پریمیوم آن در بازار موجود می باشد و از نصب آن پشیمان نمی شوید.

۱۵) افزونه Wordfence

این پلاگین به شما کمک می کند تا از ورود آی پی های مشکوک به سمت سایت خود جلوگیری کنید.

در مواردی مشاهده می شود بعضی از کاربران سعی دارند وارد بخش مدیریتی سایت یا وبلاگ شما شوند، بنابراین اگر از تهدیدات این ورودها می ترسید حتما این پلاگین را نصب کنید.

۱۶) افزونه BackWPup

افزونه فوق یکی از ضروریات نصب پلاگین ها می باشد ، با این پلاگین می توانید از اطلاعات خود بک آپ تهیه کنید.

backwpup

این برنامه مانند برنامه Updraftplus که آموزش Backup آن در فروشگاه  بصورت رایگان موجود می باشد، می تواند در تاریخ های تنظیم شده از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه کند.

*نصب یک پلاگین برای تهیه نسخه پشتیبان واجب و ضروریست*

۱۷) افزونه MailPoet

اگر در سایتتان احتیاج به ارسال خبرنامه دارید این یکی از بهترین پلاگین های موجود می باشد.

می توانید به کمک این پلاگین ارسال خودکار خبرنامه را راه اندازی کنید و همچنین یک آمار از خبرنامه های ارسالی برای شما تهیه می کند.

۱۸) افزونه Simple Share Buttons Adder

همانطور که از نام این افزونه مشخص است دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را برای شما ایجاد می کند.

شما می توانید از بخش تنظیمات این پلاگین موقعیت و مکان این دکمه ها را تعیین کنید و در عین سادگی یکی از مهمترین افزونه ها می باشد.

۱۸) افزونه TinyMCE Advanced

معمولا در بخش نوشته و برگه نوار ابزار ساده ای در وردپرس در اختیار شما قرار دارد. به کمک پلاگین TinyMCE کلید و منوهای جدید و کاربردی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و برای زیبا سازی محتوا و متن های خودتان می توانید از آن بهرمند شوید.

۱۹) افزونه WP Super Cache

به کمک این پلاگین می توانید سرعت سایت خود را با تنظیم حافظه پنهان افزایش دهید.

۲۰) افزونه JetPack

این قطعا یکی از اولین پلاگین هایی است که شما باید در وردپرس داشته باشید.

jetpack

1023 بازدید