×

تماس با ما

پاندای گوگل چیست؟

پاندای گوگل از جمله یکی از الگوریتم های گوگل می باشد که بنا به وظایفی که به آن محول شده به دنیا آمد، از جمله وظایفی که باعث شد سایت ها دیگر با مطالب کپی نتوانند از گوگل رتبه بگیرند.

 

پاندای گوگل

به عبارتی الگوریتم پاندا وظیفه مبارزه با محتوای کپی را در راس کارهای خود قرار داد تا بتواند به زحمات سایت های که فعالیت می کنند تا محتوای غیر کپی تولید کنند ارزش دهد.

پاندا در سال 2011 میلادی به دنیا آمد و از سال 1391 شمسی کار و فعالیت خود را در متون فارسی ادامه داد تا بتواند سایت های ایرانی را ارزیابی کن.

بیشتر در مورد این الگوریتم بدانید و بخوانید

البته این تنها وظیفه پاندای گوگل نیست و باید موارد بیشتری را از این الگوریتم گوگل بدانیم تا بتوانیم از ضربات سنگین این الگوریتم در امان بمانیم.

در سایت چطور فعالیت کنیم تا با پاندای گوگل دوست بمانیم؟

برای دوست شدن با الگوریتم پاندا باید یک سری موارد و چراغ قرمزها را رعایت کنید تا با این الگوریتم برخورد نکنید، از جمله عدم انتشار متن غیرکپی، رنگ و قالبی خوب برای سایت،عدم استفاده از عنوان های فریبنده و بسیاری موارد دیگر که در فایل صوتی بالا به آن می پردازیم.

چطور سایتمان را برای پاندای گوگل بهینه کنیم؟

مواردی وجود دارد که اگر پاندا از سایت شما ببیند پی خواهد برد که سایت شما خوب آن را می شناسد و کاری به شما ندارد این موارد شامل افزایش میزان ماندگاری کاربر در سایت و کاهش نرخ خروج می باشد که باید آن را عملی کنید و به موارد دیگری که در صوت بالا به آن می پردازیم دقت کنید.

دیدگاه کاربران(0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*