×

تماس با ما

آموزش ویدئویی بررسی هزینه طراحی سایت وردپرسی

هزینه راه اندازی سایت یکی از مهمترین نگرانی ها و سدهای پیش روی شروع کنندگان کسب و کار اینترنتی می باشد، البته با کمی دانش در زمینه طراحی سایت و وجود داشتن CMS های رایگانی همچون وردپرس به راحتی می توان از هزینه های راه اندازی سایت مطلع شد.

تفاوت زیادی بین طراحی سایت با CMS های اختصاصی و رایگان وجود دارد و البته ناگفته نماند رایگان بودن CMS ها دلیلی بر ناکارآمد بودن و غیرمفید بودن آنها نیست، برهمین اساس بسیاری از شروع کنندگان به دلیل نداشتن دانش در این زمینه دستخوش صحبت ها و گفته های طراحان سایت قرار خواهند گرفت و در ابتدای کار متحمل هزینه های زیادی می شوند که در نهایت درصد بالایی از آنها با شکست مواجه می شوند.

البته هستند تعدادی از شرکت های طراحی سایت که به صورت حرفه ای کار شما را انجام می دهند ولی باز از بار هزینه سنگین در ابتدای راه نمی توان نگفت! در صورتی این هزینه و هزینه های سنگین دیگر می تواند مقرون به صرفه باشد که کارفرما یک شخصیت حقوقی باشد و در قبال کاری که می خواهد در آینده شروع کند این مبالغ برایش ناچیز باشد.

اما برای شما و بنده که کارمان را قرار هست با هزینه صفر و کم شروع کنیم بررسی هزینه راه اندازی سایت بسیار مهم و ضروری می باشد که باید در مورد آن کمی فکر کرد و اندیشید، در این آموزش تصویری ما هزینه راه اندازی سایت را به سه دسته اصلی زیر تقسیم بندی کرده ایم:

1- خرید دامنه سایت

2- خرید هاست و میزبانی

3- خرید قالب و پوسته سایت

انتخاب هدفمند قبل از بررسی هزینه راه اندازی سایت

همانطور که در ویدئو اشاره شد حتما قبل از خرید دامنه که نقش بنر و آدرس سایت شما را دارد دقت کرده و در مورد انتخاب آن وسواس به خرج دهید تا در آینده حسرت انتخاب یک نام قشنگ تر را نخورید(در این مورد می توانید از آموزش ما در سایت استفاده کنید).

در مورد خرید هاست که می توان بطور ساده تعریف آن “فضای اطلاعات سایت” شما باشد و بخش اصلی هزینه راه اندازی سایت شما است دقت کنید تا متناسب با حجم کاری که می خواهید انجام دهید این فضا را انتخاب کنید و حتما با توجه به شرایط تحریمی کشور ما از میزبانی های داخلی برای هرچه بیشتر در دسترس بودن سایت استفاده کنید.

خرید قالب یا همان طرح اصلی سایت شما هم مربوط به نوع فعالیت شما یعنی خبری، فروشگاهی و یا آموزشی متفاوت است که بازهم می توانید آن را بصورت اصلی از سایت های خارجی و یا ترجمه شده از سایت های ایرانی خریداری کنید.

دیدگاه کاربران(0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*