×

تماس با ما

چطور سایتمان را به کنسول جستجوی گوگل یا گوگل وبمستر اضافه کنیم؟

افزودن سایت به کنسول گوگل یا همان گوگل وبمستر  webmasters tools به شما کمک می کند تا از جزئیات اتفاقی که برای سایت شما در حال رخ دادن است مطلع شوید و این اطلاع از جزئیات می تواند در بیشتر مواقع باعث نجات سایت شما شود.

چگونگی افزودن سایت به کنسول گوگل به چندین روش انجام می شود که در این فایل ویدئویی ما روش مرسوم و متداول دانلود فایل html را به شما آموزش خواهیم داد و روشی دیگر این عملیات یعنی html tag در نوشته ای که می توانید به آن مراجعه کنید توضیح داده شده است.

همانطور که می دانید مواردی در سئو سایت وجود دارد که بسیار در ارتقاء و رشد سایت مهم می باشد؛

این موارد عبارتند از لینک سازی داخلی، لینک سازی خارجی، ایندکس شدن مطالب در گوگل، نقشه سایت، وضعیت نمایش دامنه و بسیاری از موارد مهم دیگر می باشد.

در قسمتی از گوگل وبمستر شما خواهید توانست سایت های که به سایت شما لینک داده اند را بررسی کنید تا بتوانید از ضرری که به واسطه اسپم بودنشان دارند مطلع شوید.

و ارتباط آنها را با سایتتان قطع کنید و به عبارتی با این ابزار از وجود اشکالات و در نهایت جریمه گوگل بخاطر لینک دادن این سایت ها به سایت شما زودتر مطلع شوید و به موقع اقدام کنید.

اهمیت بررسی این موارد باعث می شود شما به عنوان یک وبمستر و مدیر سایت اقدام به راه اندازی و افزودن سایت به گوگل وبمستر کنید و بتوانید این موارد مهم در سایت را بررسی کنید.

افزودن سایت مپ به کنسول گوگل

در بخش دوم آموزش افزودن سایت به کنسول گوگل ما به افزودن سایت مپ اشاره خواهیم کرد و شما را با چگونگی ایندکس کردن نقشه سایت به کمک افزونه یواست سئو آشنا خواهیم کرد.

افزودن نقشه سایت از دیگر موارد مهم موارد مربوط به سایت می باشد که با این عملیات به گوگل کمک خواهید کرد که نوشته ها و مطالب شما را بعد از انتشار سریعتر ایندکس کند و در واقع شما با این عملیات یک نقشه راه به گوگل خواهید داد تا از انتشار محصولات، نوشته ها و برگه های شما مطلع شود.

افزودن سایت به کنسول گوگل در نهایت به مهمترین مزیت این ابزار که می تواند بسیار مفید و با ارزش باشد موضوع رایگان بودن این ابزار است که گوگل در اختیار شما گذاشته، که می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

دیدگاه کاربران(0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*