×

تماس با ما

کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت برای ارتقا سئو سایت

کاهش حجم عکس از جمله مواردی به شمار می آید که عدم توجه به آن قبل از انتشار نوشته ها بعد از گذشت زمان نه چندان زیاد منجر به کند شدن سرعت سایت خواهد شد. کم شدن سرعت سایت وردپرسی باعث می شود زمان لود شدن صفحات سایت بالا رود و این موضوع در خروج کاربر از سایت تاثیر زیادی دارد.

همانطور که در پاراگراف بالا به بخشی از روند تاثیرات منفی عدم کاهش حجم عکس گفته شد مشاهده کردید که برای جلوگیری از این روند تاثیر منفی بر روی سایت فقط با انجام عملیات کم کردن حجم عکس به صورت آنلاین از این تاثیر منفی جلوگیری کنید.

البته ذکر این نکته اهمیت دارد که در کنار این کم کردن حجم عکس نباید منتهی به کم شدن کیفیت عکس شود و از جمله مواردی که باعث جذاب شدن مطلب و نوشته ما می شود کیفیت بالای عکس درون مطلب می باشد که باعث جذب کاربر برای خواندن ادامه مطلب است.

اما آیا به نظر شما کاهش حجم عکس به روشی که باعث شود کیفیت آن افت نکند امکان پذیر است؟

در جواب به این سوال باید گفت با وجود ابزارهای وردپرس و سایت های آنلاین کم کردن حجم عکس بدون کم شدن کیفیت آن، این مورد به راحتی و خیلی آسان ممکن می شود.

چرا باید حجم عکس را کاهش دهیم؟

همانطور که در ابتدای مطلب عنوان شدن با انجام ندادن کاهش حجم عکس روند تاثیرات منفی این سهل انگاری را در سایت خود خواهید دید که منجر به کاهش سرعت سایت و در نتیجه نرخ پرش بالای کاربر خواهید شد.
از نظر علم سئو این موارد از نکات کلیدی در بهینه سازی سایت به شمار می رود و عدم توجه به آنها نمرات منفی برای سایت بوجود خواهد آورد.

چگونه به آسانی حجم عکس را کم کنم؟

در این ویدئو ما به معرفی سایت Tinypng خواهیم پرداخت و به آسانی شما را با روند کاهش حجم عکس آشنا خواهیم کرد که چگونه به آسانی عکس را در این سایت آپلود کنید و خروجی با حجم پایین عکس و کیفیت بالا تحویل بگیرید.

دیدگاه کاربران(0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*