×

تماس با ما

راه اندازی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

امروزه طراحی سایت ارزان با کمک سیستم مدیریت محتوای وردپرس دیگر یک رویا نیست، شما با توجه به آشنایی از شرایط متفاوت و غیر قابل پیش بینی در حوزه کسب و کار، وجود یک اهرم مطمین و مدیریت شده بعنوان پشتوانه برای تجارت خود را باید یک امر لازم و ضروری بدانید. و این استراتژی در کسب و کار از خصایص یک مدیر آشنا به شرایط استراتژیک بازار است.

شما بعنوان یک مدیران به این موضوع کاملا واقف هستید که در تجارت خود باید یک نقطه امنی را از قبل پیش بینی کرده تا در هنگام بروز موارد غیر قابل پیش بینی (همچون بیماری کرونا و بلایای طبیعی) بتوانید کسب و کارتان را به شیوه دیگری مدیریت کنید.

اما سوالی که ما از شما داریم این است:

چرا با کمک طراحی سایت ارزان، فعالیت خود را در اینترنت شروع نمی کنید؟

راه اندازی یک شعبه دیگر از کسب و کارتان کمترین کمکی که به شما می کند، این است که روند کسب درآمد شما را در زمان عدم دسترسی فیزیکی به تجارتتان تامین می کند. افتتاح یک سایت به کمک طراحی سایت ارزان شرکت ما با حداقل هزینه مانند یک شعبه دیگر از تجارتتان به شما کمک می کند تا در دنیای مجازی به کسب درآمد بپردازید.

طراحی سایت ارزان یعنی: کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت

ما به شما کمک می کنیم تا راه اندازی سایت شما با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن شود و این تضمین را به شما می دهیم تا شروع فعالیت و فروش اینترنتی از طریق سایت در کنار شما باشیم.

شروع کسب و کار شما در دنیای مجازی، شروع یک انقلابی مدرن در فعالیت تجاری شماست و تجربه صاحبان کسب درآمد اینترنتی به راحتی به ما ثابت کرده که در اکثر فعالیت ها درآمد مدیران در دنیای مجازی به مراتب بیشتر و موفق تر از همان فعالیت در دنیای واقعی است.

ما برای شما چکار میکنیم؟

همانطور که می دانید مراحل راه اندازی سایت شامل 3 مرحله اصلی می باشد، این مراحل عبارتند از تهیه و انتخاب نام دامنه، خرید هاست حرفه ای و طراحی قالب سایت می باشد. در این مراحل شما نام انتخابی خود را به عنوان نام دامنه در اختیار ما قرار می دهید و ما تمام مراحل ثبت نام و تایید نام دامنه شما را در مرکز ثبت دامنه کشوری انجام خواهیم داد.

در مرحله بعد یک هاست متناسب با نوع حجم شما در سرورهای موجود در برج میلاد تهیه خواهیم کرد تا در شرایط تحریم های خارجی سایت شما با مشکل مواجه نشود و فعال باشد و در مرحله آخر طراحی قالبی متناسب با نوع فعالیت شما را آغاز خواهیم کرد تا به تعهد خود عمل کرده باشیم.

زمان راه اندازی سایت چقدر است؟

ما به شما این تعهد و قول را می دهیم تمام مراحل گفته شده بالا را در زمان 72 ساعت عملی کنیم و سایت را به شما تحویل دهیم و در صورت عدم انجام تعهدات مبلغ بطور کامل به شما عودت داده خواهد شد.

چرا باید ما را انتخاب کنید و کار را به ما بسپارید؟

همانطور که می دانید تهیه و راه اندازی یک سایت با کمک شرکت های طراحی سایت از نظر زمان بندی حداقل در حدود 90 روز طول خواهد کشید و مبلغی را که بابت طراحی سایت از شما خواهند گرفت، مبلغی در حدود 5 تا 15 میلیون تومان خواهد بود.

مورد مهم دیگری که وجود دارد شما به عنوان صاحب سایت خودتان هیچگونه نظارت و مدیریتی بر روی سایت خود ندارید و با تصمیم نسبت به کوچکترین تغییری در سایت خود باید با شرکت سرویس دهنده و طراح سایت تماس گرفته و با واریز مبلغی نیاز خود را مرتفع کنید.

اکنون با توجه به اطلاعات بالا روند طراحی سایت ارزان به دست ما به شرح زیر است:

1- هزینه بسیار کمتر
2- زمان تحویل و راه اندازی کمتر
3- تحویل مدیریت سایت به دست خودتان
4- آموزش رایگان برای مدیریت سایت
5- پشتیبانی رایگان به مدت 180 روز

امیدواریم بتوانیم مسیری برای فعالیت تجاری شما گشوده و شما را در موفقیت کسب و کارتان به کمک طراحی سایت ارزان یاری کنیم. برای همکاری با ما کافیست فرم را کامل کنید تا با شما تماس بگیریم.

دیدگاه کاربران(0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*